Padling og padleglede på Haugalandet siden på facebook blir brukt av klubbensmedlemmer og andre til å avtale padleturer og lignende. Denne siden er ment som en tjeneste for padlere som ikke har facebook men som har lyst til å være med på padleturer. Disse turene er i privat regi.

Det kan se ut som om det ikke er mulig å se kommentarer på websiden. For å se kommentarer trykk på View on Facebook under hver post. Du trenger ikke en facebook konto for å se kommentarer. Det er desseverre ikke mulig å kommentere tilbake på facebook uten facebook konto.

_____ FACEBOOK FEED _____

2 weeks ago

Haugesund Kajakklubb
NB! Døren til klubbhuset er ustabil. Døren har blitt røsket skikkelig til, så låsen har ikke virket i dag. Midlertidig løsning (bildet) holder den på plass. Vennligst vær forsiktig når du åpner døra. (Ikke dra eller brukt makt!) Reperartør kommer over helgen 😊 ...
View on Facebook

2 weeks ago

Haugesund Kajakklubb
Er mye som skjer i starten av August, og det er bare å sette av helgene fremover for padling:07. august: Borgøy rundt - et løp av Tysvær kano og kajakklubb, et arrangement som er alltid like populært og være med på av mange, og vi kan anbefale dette på det sterkeste som en fantastisk dagstur.haugesundkajakklubb.no/borgoy-rundt-07-08-2021/Samme helg: 07. til 08. August har vi i HKK overnattingstur sammen med Skudeneshavn Padleklubb:haugesundkajakklubb.no/kalender/felles-overnattingstur-med-skudeneshavn-kajakklubb/Helgen etterpå: 14. til 15. august har vi en lavterskel overnattingstur til Bukkøy for alle som er ferske i kajakk men har grunnkurs og ønsker å prøve en overnattingstur: (turen er åpen for alle)haugesundkajakklubb.no/kalender/lavterskel-overnattingstur-til-bukkoy/Vi kjører på og det kommer både turer og kurs fremover! (Men akkurat nå er det sommerferie). Vi svarer på mailer så fort vi kan og publiserer så fort vi har nyheter å komme med. MvhStyret HKK ...
View on Facebook

4 weeks ago

Haugesund Kajakklubb
Gode nyheter kommer sjelden alene! I går kveld fikk vi enda en ny aktivitetsleder i klubben vår! Vi gratulerer så mye til Silje Kristin Andreassen og gleder oss til samarbeidet med deg fremover!Om flere ønsker å bli aktivitetsleder kan vi lage treninger for å forberede deg til aktivitetslederkurset! Send da en Mail til post@haugesundkajakklubb.no og si du ønsker å bli aktivitetsleder! ...
View on Facebook

4 weeks ago

Haugesund Kajakklubb
I dag har Haugesund Kajakklubb fått en ny aktivitetsleder; Kristin Brekke Hovland Vi gratulerer så mye, og gleder oss til samarbeidet fremover!😍 ...
View on Facebook

1 month ago

Haugesund Kajakklubb
Da har vi lagt ut resultatlisten fra dagens tidspokalløp. Mer bilder og "snacks" kommer også etterhvert. haugesundkajakklubb.no/avholdt-tidspokallopet-2021/ ...
View on Facebook

1 month ago

Haugesund Kajakklubb
Telt for kveldens TIDSPOKALLØPET !! Møt opp! Bli med! Dette er for alle! Vi satser på oppholdsvær, så det er bare å komme! ...
View on Facebook

2 months ago

Haugesund Kajakklubb
Minner dere alle om torsdagspadling i morgen! Denne er for deg som enten er nybegynner eller erfaren ev. noe midt imellom... Og for deg som er mellom ung og gammel eller begge deler! --> Vi stiller klare på vannet 18:00.Husk påmelding: padleboken.no/logg/?EVENT=21 ...
View on Facebook

2 months ago

Haugesund Kajakklubb
Hei kjære medlemmer!Dere som har vært nede på klubbhuset den siste uken har vel lagt merke til at vi har fått ny flytebrygge? Nå begynner vi å få alt på plass, i dag tok disse ansvar og fikk montert på skjørt slik at det skal bli lettere for alle og enhver å komme seg inn og ut av kajakken! I morgen skal bryggen "trimmes" ferdig slik at alt blir perfekt:)Noen vil sikkert lure på: Hvorfor har dere ikke lagt skjørt langs hele bryggen? Ja, nå skal dere få høre!Åge Wee i Wee Marine as har gitt oss en fantastisk flott gave! På siste bilde ser dere en rigg som det kan padles rett inn og ut av som er spesialtilpasset de med funksjonsnedsettelser! For en fantastisk gave han gir oss! Tusen hjertlig takk Åge Wee! Vi gleder oss veldig til den kommer på plass:) Vi må også takke Båtforeningen for godt samarbeid og alle dere som har hjulpet til på dugnad med montering og slikt! MvhStyret v/Nils Magne SvendsenStyreleder ...
View on Facebook

2 months ago

Haugesund Kajakklubb
Kjekk gjeng på torsdagspadling i kveld! Kan absolutt anbefale dere alle å bli med også.Her er det nye ferske knallkjekke padlere, og gamle travere som er absolutt like kjekke. 😊 Nye bekjentskaper stiftes og nye bånd etableres😃Bli med på arrangementene vi kjører for deg og opplev padleglede! 😍 ...
View on Facebook

2 months ago

Leiv Kåre Johannessen
Jeg har plass på NPF Grunnkurs Hav som går 30. juli til 1. august. Dersom det er noen som har plass på tilsvarende kurs i juni, og tidspunktet ikke passer helt, vil jeg gjerne bytte. ...
View on Facebook

2 months ago

Haugesund Kajakklubb
Hei medlemmer!OPPDATERING: Folk er kjappe og villige slik at vi har fått noen kjekke dugnadsguder til å stille opp i morgen!!! TUSEN TAKK!Dette kommer til å bli så bra!Men som dere kanskje ser trenger bryggen litt mer kjærlighet før den er 100% på plass. I den anledning er det noen av dere som kjenner arbeidslyst og dugnadsånden kaller?Vi trenger 2-3 stk som kan være med i morgen, torsdag 3. juni kl 13:00, som kan hjelpe til med å ferdigmontere landgangen og montere skjørt på vår side av flytebryggen!Har noen anledning? Jeg kan friste med stjerne i boka og det kjekkeste julebordet i regionen (om vi blir kvitt den noe irriterende coviden) MvhStyret v/Nils Magne Svendsen Styreleder ...
View on Facebook

2 months ago

Haugesund Kajakklubb
Hei medlemmer!Vi skal nå få montert vår nye flytebrygge!Flytebryggen blir montert i morgen, onsdag 02.06.2021, og arbeidet vil foregå imellom ca kl 09:30 og 15:00. Vi tar et forbehold om at det kan ta lenger tid, men vi vil oppdatere dere så snart den er klar for bruk!Dette vil da si at i det tidsrommet kan det ikke padles ut fra klubbhuset! vi håper på at dere har forståelse for dette og beklager på forhånd ulempen det medfører. MvhStyret v/Nils Magne SvendsenStyreleder ...
View on Facebook

2 months ago

Haugesund Kajakklubb
Ensom krakk funnet utenfor midt i veien utenfor klubbhuset i dag.. Den søker etter en eier som nå sliter med å nå nye høyder.. ;) :D(Ligger nå trygt under trappen i påvente av noen som savner den) ...
View on Facebook

2 months ago

Haugesund Kajakklubb
Gratulerer med dagen til dere alle! 🇧🇻 Høy aktivitet ved klubbhuset selv på 17. Mai. Nydelig padletur og flagg på kajakkene 😍Ha en nydelig dag alle sammen!-Vi sees på vannet! 😊 ...
View on Facebook