Padling og padleglede på Haugalandet siden på facebook blir brukt av klubbensmedlemmer og andre til å avtale padleturer og lignende. Denne siden er ment som en tjeneste for padlere som ikke har facebook men som har lyst til å være med på padleturer. Disse turene er i privat regi.

Det kan se ut som om det ikke er mulig å se kommentarer på websiden. For å se kommentarer trykk på View on Facebook under hver post. Du trenger ikke en facebook konto for å se kommentarer. Det er desseverre ikke mulig å kommentere tilbake på facebook uten facebook konto.

_____ FACEBOOK FEED _____

Hei medlemmer!Når det er vinter spyler vi ikke kajakkene, da ser det fort slikt ut. Det er meldt om nesten ulykker pga dette. Bruk heller sprit til å desinfisere kajakkene etter dere! Det står litervis av det på klubben. Det er nå strødd litt og det er satt ut mer strøsand i båthusene og i gangen.Vi vil også minne på at årer og utstyr skal henges på sine respektive plasser etter bruk! Årene SKAL klikkes sammen og henges på veggen. Til slutt vil vi også minne på at gangen og toalett IKKE skal brukes til å skiftes i! Ser vi at dette skjer igjen stenges bygget ned med umiddelbar virkning!MvhNils Magne Svendsen Styreleder HKK ...
View on Facebook

3 weeks ago

Haugesund Kajakklubb
Hei alle sammen!2020 har vært et spesielt år for oss alle, det har det også vært for klubben i våre hjerter. Vi måtte stenge ned og avlyse mye når pandemien slo til i Norge, men heldigvis fant de ut at padling er det beste en kan gjøre i pandemien😉 Det skal vi være glad for at vi er så heldig at vi kan utøve sporten vår☺️ vi har klart å holde mange dugnader, turer, treninger og kurs fordi vi har dedikerte medlemmer som ønsker å bidra med sin tid i en krevende tid! Dette gjør meg ydmyk og takknemlig å være deres styreleder! Jeg gleder meg stort til 2021 sammen med dere! Med det vil jeg ønske dere alle godt nyttår og takk for 2020! Vi padles i 2021! MvhNils Magne Svendsen Styreleder HKK ...
View on Facebook

3 weeks ago

Haugesund Kajakklubb
Heisann! Husk å få med deg årets siste padlemulighet!☺️ det blir en liten tur med Nils Magne før året 2020 blir rullet ut☺️ ...
View on Facebook

1 month ago

Haugesund Kajakklubb
Hei hei!I dag kom der to nye kajakker til oss! Vi har handlet inn to stk NDK Romany Sport! Disse er fine til tur, men trives kanskje best når de kan vise frem sine egenskaper i bølger og lek med kajakken!Vi vil også minne våre medlemmer om å bruke den digitale loggboken når dere er ute på tur! Dette er for å ivareta din sikkerhet! Fra 1. januar blir det pålagt å logge seg inn i digital loggbok før en legger ut på tur.Mvh styret v/Nils Magne Svendsen Styreleder ...
View on Facebook

1 month ago

Haugesund Kajakklubb
Sliter du litt med å finne på noe til de du er glade i til jul? Vil du gi noe som er kjekt og som kan gi en glede hele året? Vi har løsningen! Sjekk ut dette!haugesundkajakklubb.no/gavekort/(Vi minner i tillegg våre medlemmer om at den digitale loggboken SKAL brukes ved lån av kajakk før man går ut på vannet og at man registrerer seg inn når man kommer tilbake!) ...
View on Facebook

1 month ago

Haugesund Kajakklubb
Sliter du litt med å finne på noe til de du er glade i til jul? Vil du gi noe som er kjekt og som kan gi en glede hele året? Vi har løsningen! Sjekk ut dette!haugesundkajakklubb.no/gavekort/(Vi minner i tillegg våre medlemmer om at den digitale loggboken SKAL brukes ved lån av kajakk før man går ut på vannet og at man registrerer seg inn når man kommer tilbake!) ...
View on Facebook

2 months ago

Haugesund Kajakklubb
Til helgen er det siste bassengtrening for i år! To økter lørdag og to økter søndag. Fortsatt er det noen få ledige plasser!😀Hvem er dette for?Alle medlemmer i klubben med grunnkurs! Dette arrangeres for dere alle slik at dere kan benytte anledningen til å friske litt opp i kunnskapene slik at du får en enklere start til våren igjen! Har du hatt grunnkurs i år så er dette midt i blinken! Lek og moro er stikkord!Hva koster dette?Bassengtreningene er gratis og klubben stiller med badevakter, nødvendig personell og gratis utlån av kajakker etc.Hva må jeg gjøre?Send en mail til 'aktivitet@haugesundkajakklubb.no' og fortell hvilken økt du vil være med på. Så må du møte i klubben til avtalt tidspunkt og ta ansvar for det du trenger av utstyr inkl. kajakk fra klubben og tilbake. Ta kontakt om du er i tvil om noe.Se under arrangementer for tidspunkter. ...
View on Facebook

2 months ago

Haugesund Kajakklubb
Da er det bare noen dager til kickoff for vår klubbkolleksjon som er laget i samarbeid med Macron! ...
View on Facebook

3 months ago

Haugesund Kajakklubb
Livredningskurs før bassengtrening starter!! Takk til Haugaland Kristian Vermundsen Førstehjelp for et lærerikt kurs! ...
View on Facebook

3 months ago

RK Regina
Er det lørdagspadling i morra? Evt. andre som skal ut å padle tidlig på dagen i morra. ...
View on Facebook

3 months ago

Haugesund Kajakklubb
Heisann medlemmer!! Som dere sikkert har sett, så slår vi på stortromma og har TO arrangementer på lørdag:-En kort tur med Karl Inge -En lengre dags-tur med grilling på Bukkøy med Arild -->Begge arrangementer er tilpasset for alle med grunnkurs og oppover og starter kl 10:00! Så her er der bare å bli med!! Meldt strålende padlevær og ingen grunn til å sitte inne å gruble om en kan være med eller ikke...Send en mail til Aktivitet@haugesundkajakklubb.no og bli med! Se under arrangement for detaljer om turene!! Har du spørsmål e.l. så ta kontakt med oss på chatten på Facebook eller via mail!-HKK ...
View on Facebook

3 months ago

Haugesund Kajakklubb
I dag tok Esben med seg denne tøffe gjengen ut på lørdagspadling! Det ble en hyggelig tur med masse kjekke bølger og god trening i padling i motvind! Takk til Esben som stilte som ansvarlig på turen å ledet gruppa trygt og sikkert på lørdagspadlingen! ...
View on Facebook

3 months ago

Haugesund Kajakklubb
En kjekke padledag kl 11! ...
View on Facebook

3 months ago

Haugesund Kajakklubb
Hei kjære medlemmer!Vi kan endelig avsløre en hyggelig nyhet! Det har vært et ønske blant flere at vi får noe som viser oss frem i lokalmiljøet, derfor har vi inngått samarbeid med Macron Store Haugesund om en klubbkolleksjon! Vi vil snart få kolleksjonen på plass hos dem og da kan dere bestille forskjellig tøy med vår flotte logo på! Det vil også bli holdt en kundekveld hos Macron der kolleksjonen kan testes og bestilles! Dette kommer vi tilbake til senere!Er ikke dette gøy!? Vi gleder oss veldig til å få på oss klubbkolleksjonen!☺️MvhStyret ...
View on Facebook

3 months ago

Haugesund Kajakklubb
Hei medlemmer!I dag ca kl 16.00 vil vår styreleder være på NRK Rogaland sin radiosending! Han vil fortelle litt om kveldens mørkepadling blant annet☺️ så slå på radioen og få med dere innslaget!☺️ ...
View on Facebook

4 months ago

Haugesund Kajakklubb
Hei kjære medlemmer!☺️Da har vi fått opp disse lappene om dere skulle finne en kajakk som har en mangel, det kan være en senkekjøl som ikke fungerer, luke som mangler eller noe annet som ikke er helt som det skal☺️ Da henger dere en slik lapp på kajakken slik at ingen andre bruker den. Om dere også sender en Mail til utstyr@haugesundkajakklubb eller sender en melding her på Facebook til oss med: hvilken kajakk det gjelder ( nummeret som står bak på kajakken) og hva som er mangelen/feilen, da blir vi veldig glade og kan ta tak i problemet så snart det lar seg gjøre☺️MvhStyret ...
View on Facebook

4 months ago

Haugesund Kajakklubb
I helgen arrangerte klubben Teknikk kurs Hav ved Alina! Kursdeltakerne har hatt en læringsrik helg :-) Dere er god! ...
View on Facebook

4 months ago

Haugesund Kajakklubb
Vi har registrert en del slarv av rengjøring og bruk av kajakker i den senere tid. :| Som de fleste idrettsklubber er også denne klubben basert på dugnad og dersom vi skal klare å opprettholde en lav kontingent er dere nødt for å ivareta klubbens utstyr på en god måte. Dette er med på at vi slipper å bruke unødvendig krefter på reparasjoner, og penger på å gå til anskaffelse av nytt utstyr. Håper dette vil bedre seg og ber innstendig om å ivareta klubbens utstyr på lik linje som personlig eige. Pass på hverandre og hjelp hverandre med å ta vare på utstyret! :)Er du i tvil om hvordan ting skal behandles, så ta kontakt med oss på mail eller facebook. Ang. vask av utstyr mtp Corona, så les plakater hengt opp i kajakk-garasjen.MvhStyret ...
View on Facebook