Vi har sendt ut to mailer med forskjellig informasjon.

Først vil vi vise til mailen angående informasjon rundt ferdsel rundt Killingøy. Killingøy er en travel havn der mange store skip legger til og fra kai, her må vi være ekstra påpasselig med å holde god avstand til skipene og gi de den plassen de trenger for å kunne legge til og fra kaien. Det vil da komme en del strømninger fra propeller, vi må da være oppmerksom på dette og holde god avstand slik at vi ikke skaper farlige situasjoner.

På lørdag, 04.09.21, fra kl 10-15:00 har vår samarbeidspartner Macron en mengde outlet varer på salg med opptil 80% rabatt! Her kan du gjøre noen skikkelige kupp på fritidstøy!
Vi vil også i samme åndedrag minne om vår klubbkolleksjon hos dem der du får vår flotte logo trykt på brystet!

og sist men ikke minst: Det kommer en gladnyhet i løpet av dagen i dag! Følg med!